خاطره ای از برادر خوبم حاج علیرضا زارع

 با تشکر از برادر خوبمان حاج علیرضا زارع، عین خاطره ی ارسالی به اینجانب را در ذیل می آوریم:

 be278a9e02be

معرفی شهید حسن آیرمی به عنوان فرمانده گروهان فتح از گردان بلال توسط شهید سید جمشید صفویان(پلاژ)

با سلام و ادب و احترام خدمت برادر عزیزم حاج ناصر

یکی از بزرگترین افتخاراتم این است که خودم را شاگرد استادی همچون شهید حسن آیرمی می دانم. شما برادر عزیزم خوب می دانید که رابطه خانواده ما و شما و برادری ما با هم چگونه بوده است و من و برادرانم نسبت به شما و شهید حسن چه حسی داشته و داریم.

خاطره ای از روز تشیع پیکر پاک و مطهر شهید حسن آیرمی عرض می کنم:

موقعی که خبر شهادت شهید حسن را فهمیدم به قدری ناراحت شدم که گویی یکی از برادران خودم را از دست داده ام چون همیشه ایشان را برادر بزرگ خودم می دانستم و سعی می کردم اخلاق و مرامش را سرمشق خودم قرار دهم. در آن روز موقعی که شهید را تشیع می کردیم ، شهید سید جمشید صفویان را دیدم، داشت گریه می کرد ، انگار که برادرش شهید شده است. من هیچ وقت سید را ندیده بودم که در مراسم شهیدی گریه کند ، شاید بخاطر این بوده که فرمانده ما بوده و بایستی بخاطر تسلی خاطر ما و خانواده شهیدان خودش را کنترل کند و گریه نکند، ولی نمی دانم آن روز چه شده بود که برای شهید حسن آیرمی مثل کسی که یکی از عزیزترین کسانش را از دست داده گریه می کرد و ضجه می زد.

البته ارتباط این دو شهید عزیز را از نزدیک دیده بودم ، اما فکر نمی کردم سید نتواند خودش را کنترل کند.

انشاءالله خداوند همه شهیدان بخصوص شهید حسن آیرمی و سید جمشید صفویان را با حضرت اباعبدالله (ع) محشور گرداند و ما را از شفاعتشان محروم نگرداند. آمین یارب العالمین

والعاقبه للمتقین

درباره رایحه

پیشنهاد ما به شما

ماجرای داعشی‌هایی که محسن حججی به هلاکت رساند

روایت فرمانده و همرزم شهید حججی: ماجرای داعشی‌هایی که محسن حججی به هلاکت رساند به …