به بهانه سی و یکمین سالگرد شهدای اتوبوس آسمانی

به بهانه سی و یکمین سالگرد شهدای اتوبوس آسمانی

پنجم اسفند یادآور خاطره ای تلخ و فراموش نشدنی برای مردم ولایتمدار و شهید پرور دزفول می باشد.
روزی که 34 نفر از بهترین خلق الله ،خرقه دنیا را دریده و بال پرواز را بسوی آفرینش یکتا برای خویش انتخاب کردند.
روزی که پرستوهای عاشق همگی سوار بر مرکب آسمانی ، پروازی را برای رسیدن به لقای یار آغاز کردند و برای خویش سرانجامی خوش فرجام را رقم زدند.
آری شهدای اتوبوس آسمانی که با عروجشان شانه های شهر را به لرزش واداشتند.
34 پرستوی بیقراری که زمین با این وسعت برایشان حقیر و کوچک شده بود.
34 گل سرخ خوش بو که عطر وجودشان را از باغستان ولایت و امامت کسب کرده و عطرافشان بر و بحر شده بودند.. ….

در سی و یکمین سالگرد شهادت 34 شهید اتوبوس آسمانی گردان بلال ،خوشوقت خواهم شد که به اطلاع برسانم
که در محل شهادتگاه این عزیزان ،بعد از پیگیری طولانی سیزده ساله ای توفیقی از طرف خداوند یار گشته که با عنایات شهیدان و همکاری و مساعدت برخی از ارگانها ،نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی ،سپاه پاسداران و نیز خیرین و دوستداران شهدا و با کسب فیضی که از ناحیه شهدا نصیب هیات امنا گردیده ،دقیقا در محل عروج آسمانی این شهدا اقدام به در اختیار گرفتن زمین و ساخت یادمان و حسینیه ای تقریبا در خور شان شهدا گردیده که بحول و قوه الهی این بنای زیبا با چشم اندازی زیباتر بنام یادمان شهدای اتوبوس آسمانی در شرف اتمام می‌باشد. که ضمن عرض ارادت به ساحت مقدس شهدا و امام شهدا ،از همه دوستان و دوستداران راه شهدا دعوت می نماییم که با بازدید از این یادمان که افقی گردشگری نیز دارد یاد و راه شهدا را زنده و گرامی داشته و از این رهگذر برای خویش نیز کسب فیض نمایند.
با اینکه بیش از هفت صد میلیون تومان برای احداث این یادمان عظیم و ماندگار هزینه گردیده ،هنوز برای اتمام این یادمان یادگار شهدا احتیاج به همکاری و مساعدت مردمی می باشیم.
هیات امنای این یادمان امیدوارند که ان شاالله در سال 96 این بنا تکمیل و در اختیار مومنان و دوستداران شهدا و راهیان نور قرار گیرد.
در پایان ضمن عرض ارادت خالصانه به پیشگاه شهدا و همه کسانیکه برای پیشبرد این طرح همکاری کرده اند ،تعدادی از تصاویر مراحل ساخت یادمان را جهت اطلاع و بهره‌مند ی در ذیل این نوشته درج می نماید.
والسلام
دبیر هیات امنای یادمان اتوبوس آسمانی گردان بلال دزفول.عبدالرحیم پارسافرد

درباره رایحه

پیشنهاد ما به شما

این داستان نمی تواند اتفاقی باشد؛ سه بار کنایه و تقابل جویی با فرمایشات رهبر انقلاب در دو سخنرانی روحانی/ حداقل التزام عملی به ولایت فقیه چقدر است؟!

گروه سیاسی – رجانیوز: بررسی سخنرانی روزهای اخیر رئیس جمهور، پس از بحران خوزستان و …